עוד פלילי

עורכי דין פליליים – כיצד לבחור את האיש הנכון

כפי שכל אחד יודע, עולם המשפט מחולק לשני חלקים עיקריים, המשפט האזרחי והמשפט הפלילי.

המשפט האזרחי הוא בין אדם לאדם, בין אדם לרשות, בין אדם לחברה או בין חברה לחברה. המשפט הפלילי הוא כשהמדינה תובעת את האזרח על עבירות שיש להן עבירה לציבור ויש אינטרס לציבור שהמדינה תתבע בגינן. למשל, עבירות כגון, אלימות, סמים, גניבות, עבירות רכוש, סמים, תאונות דרכים ועוד.

בשביל להתמודד עם מצב של משפט פלילי, יש לשכור עורך דין שמתמחה בדין הפלילי. כמו שאנחנו יכולים להניח, הרי שיש לא מעט עורכי דין פליליים שאנחנו יכולים להסתמך עליהם, יש לא מעט עורכי דין שמתמחים בדין זה ויכולים לעזור לנו כך או אחרת.

צריך לומר, עורכי דין בתחום זה, עוזרים לנו רק בכל מה שקשור למשפט עצמו או להליך המקדים למשפט, אלא גם מעבר לכך, הם יכולים לעזור לנו בתהליכים שאחרי המשפט, בין אם אנחנו מבקשים להגיש ערעור, בקשה למשפט חוזר, בקשה להקלה בתנאי המאסר ועוד. כמו כן, עורכי דין פליליים עוזרים לנו בכל מה שקשור לנושא של מחיקת רישום פלילי,  שכן אחרי כמה שנים אנחנו מגיעים למצב בו אנחנו מבקשים למחוק את הרישום הפלילי שלנו, בהנחה ואנחנו אכן רשאים לעשות את זה.

כיצד בוחרים את האיש הנכון

בשביל לבחור עורך דין פלילי בצורה נכונה, עלינו לשים לב למספר פרמטרים.

ראשית, חשוב מאוד שהוא יהיה עורך דין עם ניסיון רב בתחום. אנחנו לא יכולים לבחור איש צעיר שאין לו ניסיון ואין לו את הידע הנדרש לייצג אותנו מתחילת התהליך ועד סופו.

שנית, חשוב שאנחנו נבחר עורך דין פלילי שיש לו את היכולת לעמוד לצידנו לאורך כל הדרך, מישהו שילווה אותנו כל הזמן, ללא הפסקות, ללא דחיות, מישהו שיהיה מסוגל ללוות אותנו בתהליך הזה בכל עת.

שלישית, חשוב שנבחר עורך דין שאנחנו סומכים עליו, סומכים על היושר והאמינות שלו, סומכים על השירות שלו ומאמינים שהוא יכול לייצג אותנו נאמנה בצורה הכי הטובה ביותר.

שתפו

קריאה נוספת