מאוזניים - עורך דין פלילי

עורך דין פלילי -קריטריונים לבחירה הנכונה

אם זימנו אתכם לחקירה משטרתית ואתם מבינים כי זה הזמן למצוא עורך דין פלילי, אשר יהיה זמין עבורכם ויוכל להגיע אל תחנת המשטרה בזמן קצר. זו הסיבה כי מומלץ לשכור את שירותיו של עוה"ד הפלילי הנמצא בסמוך לאזור מגוריכם. יש לציין כי תחום המשפט הפלילי מכיל מערכת חוקים מורכבת, אשר מגדירה את גבולות האסור והמותר, כאשר במסגרת חוקים אלה, נקבעים העונשים הצפויים בחוק וישנם עונשים במיוחד בתחום הפלילי אשר נלווה אליהם גם אות קלון.

ההיכרות של עורך דין פלילי עם בית המשפט המקומי הינה חשובה, היות ובאמצעותה, תהיה התנהלות החקירה וההכרעה בתיק הפלילי. עורך דין שתהיה לו היכרות עם גופי האכיפה המקומיים ובמיוחד עם השופטים, יכולה להיות לטובתכם, על אחת כמה וכמה, כאשר השופטים זוכרים לטוב את עוה"ד באמצעות תיקים שייצג קודם לכן.

העדפה של משרד בוטיק של מאוזניים - עורך דין פלילי

שמות מפוצצים של עורך דין פלילי הם אינם ערובה להצלחה במשפט הפלילי.  לעיתיים, בחירה של משרד בוטיק קטן כאשר נמצאים בו כמה עורכי דין וותיקים המתמחים בסדר הדין הפלילי, תהיה עדיפה. משרדים אלה, מכילים עורכי דין שיעבדו על התיק שלכם לעומק ובשיתוף פעולה מלא. גם היחס האישי שתקבלו ומאת האחוזים של עורך הדין המוביל בתיק, יהוו ערובה להצלחה או לפחות הקלה משמעותית בעונש.

עוה"ד יצטרך הכיר את התיק שלכם על בוריו, להכיר את הראיות, את השופט ואת התובע ולייצג אתכם במקצועיות מתחילת הטיפול בתיק ועד פסק הדין.

מה קורה כאשר מוגשת בקשה למעצר עד תום ההליכים?

במידה והוגשה בקשה למעצר עד לתום ההליכים, סימן שכבר הוגש כתב אישום במקביל. במקרה זה, יש לפנות מיד אל עורך דין פלילי וותיק ובעל ניסיון רב, היות והמשמעות של בקשה למעצר עד לתום ההליכים, היא כאשר הנאשם שטרם הורשע בפלילים, ייעצר עד לסיום משפטו, מה שעשוי להתארך עד ל-  9 חודשים לפחות. יש לדעת, כי בסמכות ביהמ"ש העליון קיימת סמכות להאריך את המעצר לתקופה ממושכת יותר. זו הסיבה כי שכירת שירותיו של עו"ד המתמחה בתחום הפלילי היא מכרעת.

שתפו

קריאה נוספת